Przedłuż żywotność swojego ulubionego plecaka KÅNKEN

Nie jesteśmy do końca pewni, kiedy to się stało, ale Kanken stał się zaufanym narzędziem milionów ludzi na całym świecie. To plecak, który zabierasz ze sobą na przygody, zakupy, do szkoły czy pracy. To prosta mała torba, ale z odpowiedniąopieka może trwać, trwać i trwać.

W TROSCE O KÅNKEN

Cokolwiek robisz, nie wkładaj Kankena do pralki. Zamiast tego zmyj brudne ślady letnią wodą, łagodnym detergentem i miękką szczotką lub gąbką. A jeśli chodzi o suszenie, powinieneś powiesić Kankena w dobrze wentylowanym miejscu, które nie jest wystawione na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

Aby uzyskać naprawdę żywe kolory, stosujemy specjalną technikę barwienia. Ale to oznacza, że ​​istnieje ryzyko, że kolor może się zetrzeć z twoich ubrań – szczególnie na ubraniach w jasnych kolorach. Dlatego zalecamy wypłukanie Kankena w letniej wodzie przed użyciem.

Nie przepełniaj Kankena. Mamy mnóstwo różnych rozmiarów, więc jeśli chcesz wypchać go pełnym smakołyków, wybierz większy rozmiar. Standardowy plecak Kånken Original ma pojemność 16 litrów i chociaż nie mamy oficjalnego maksymalnego obciążenia, należy go ograniczyć do kilku kilogramów.

Nie wkładaj też laptopa do zwykłego Kankena. Ta tylna kieszeń jest przeznaczona na foldery, notatniki, może na tablet, ale nie na laptopa. Zbyt mocno obciąża paski i zamki błyskawiczne. Zamiast tego kup laptopa Kanken. Do wyboru są trzy rozmiary laptopów Kånken, więc możesz znaleźć taki, który Ci odpowiada.

Jeśli coś utknie w zamkach błyskawicznych Kankena, unikaj szarpania. Zamiast tego użyj odrobiny oleju lub przezroczystego balsamu do ust, aby poluzować zamek. Następnie delikatnie spróbuj otworzyć i zamknąć.

Jeśli pojawią się dziury, natychmiast je napraw. Im dłużej je zostawisz, tym będą większe, a naprawa będzie prawie niemożliwa.

I wreszcie, nie zostawiaj Kankena w bezpośrednim świetle słonecznym. Kolor zniknie. Kånken preferuje cień lub niewielkie nasłonecznienie.

Zobacz jak czyścić KÅNKEN